CENÍK SLUŽEB

 

PASOVÁNÍ SEDEL - cena 400,-/hod.

 

Pasování sedel zahrnuje dovoz vhodných sedel do stáje a zkoušení přímo na koni, konzultace, poradenství. Posouzení stávajících a dovezených sedel, vybrání nejvhodnějšího sedla, případné zkoušení a posouzení sedla pod jezdcem při jízdárenské práci. Průběh pasování se odvíjí a přizpůsobuje dané situaci a možnostem koně, majitele a prostředí. Vše je na domluvě. Obvyklá časová náročnost cca 1-2 hodiny/kůň (dle počtu vhodných sedel).
I v případě využití této služby platí týdenní lhůta na vyzkoušení sedla a možnost jeho vrácení. 

 

KONTROLA A POSOUZENÍ STÁVAJÍCÍHO SEDLA - cena 200,-/30 min

 

Služba zahrnuje kontrolu a posouzení vhodnosti stávajícího sedla/sedel, vysvětlení v jakých parametrech případně současné sedlo nesedí, včetně možných návrhů řešení stávající situace a doporučení pro vhodné sedlo. Vše názorně ukázáno a vysvětleno, součástí je i kontrola stavu sedla. Možnost využití otestování pomocí tlakové dečky IMPRESSION PAD a interpretace výsledku.
Časová náročnost bez použití Impression Pad cca 30min./kůň
(s použitím Impression Pad cca 90 minut).
V případě využití Impression Pad +500,-

 

 

IMPRESSION PAD - tlaková dečka

 

Dečku je možno využít jako součást služby kontroly sedla nebo je možno si dečku zapůjčit a vyzkoušet po dobu 1 týdne (zaslání poštou/PPL)
V případě dovozu Impression Pad do stáje cena jednorázově za vyzkoušení 500,-/kůň + 400,-/60 minut. (Testování jednoho koně/sedla celkově cca 60 minut). Při testování 3 a více koníků v jedné stáji je jednorázový poplatek za zkoušení 350,-/kůň. Testování mých sedel s pomocí Impression Padu je bez poplatku.
V případě zapůjčení a zaslání Impression Pad na vyzkoušení je cena 1000,-/týden + poštovné (na dobírku +250,- nebo poštovné při platbě předem +200,-) + vratná záloha ve výši pořizovací ceny dečky 8.000,-
 

 

CESTOVNÉ 5,-/KM

 

Ke všem výše uvedeným cenám za služby je nutno připočítat cestovné 5,-/km. V případě více zájemců na trase či ve stáji se částka za cestovné dělí.
 

Aktuální trasy a volné termíny ZDE: